Skip to content

Fiumei Residence v Budapešti

Zabezpečíme prenájom/ AirBnb a kompletnú správu Vašej nehnuteľnosti.

Novovybudovaný bytový komplex je postavený v blízkosti železničnej stanice Keleti, priamo v centre Budapešti. Projekt tvorí 58 bytov v dvoch bytových domoch. Vzhľadom na lokalitu a výborné dopravné spojenie, ktoré zabezpečujú 2 blízke linky metra, ponúkame byty najmä investorom a klientom, ktorí hľadajú bývanie v centre mesta.

Architektúra

Rustikálny tehlový obklad sa nachádza na prvej budove smerom do ulice od 1. do 6. poschodia. Pre obyvateľov sú k dispozícii 2 úrovne garáží, každá úroveň s vlastným vchodom.

Penthousy

Penthausy sa nachádzajú na 7. poschodí. na 8. poschodí sú vybudované strešné záhrady, ktoré sú súčasťou penthausov. Ponúkajú nádherné výhľady na panorámu mesta Budapešť.

Apartmány

Každý byt je vybavený laminátovými podlahami, kompletnými kúpeľňami a interiérovými dverami. Technické parametre budovy sú podrobne opísané v technickom zadaní.

Investícia

Z hľadiska polohy a technického obsahu ide o bezpečnú investíciu. Vhodnú na dlhodobý i krátkodobý prenájom. S ročným výnosom z prenájmu až 8 %. Zabezpečíme prenájom/ AirBnb a kompletnú správu Vašej nehnuteľnosti.

Transport

Lokalita má výnimočný potenciál na trhu s bývaním „mestského typu“.
Nachádza sa na jednom z najrušnejších dopravných uzlov v Budapešti, ktorý poskytuje priamy prístup k 2 linkám metra. Železničná stanica Keleti je „bránou do mesta“ pre cestujúcich prichádzajúcich do Budapešti.

Zábava

Bytový dom je postavený v srdci centra mesta, kde nájdete v pešej vzdialenosti známe reštaurácie, bary a nákupné centrá, ako aj kultúrne zážitky v neďalekom historickom Erkelovom divadle.

Galéria

Fiumei Residence investičné byty v Budapešti sú ochranou Vašich úspor pred infláciou.

Technická špecifikácia

Navrhli sme energeticky úspornú budovu so systémom vykurovania/chladenia pomocou tepelného čerpadla, zameranú na energetickú udržateľnosť.

Tienenie

Vykurovanie

Klimatizácia

Vetranie

Výťah

Parkovanie

Sklady

Vybavenie

Záhrada

Diaľkovo ovládané vonkajšie antracitové hliníkové žalúzie do každého bytu (príprava). Bezpečnostné sklá pre fasádne byty s extra zvukovou izoláciou.

Energeticky úsporné plynové ústredné kúrenie napojené na tepelné čerpadlo, riadené autonómnym termostatom pre každý byt. Podlahové kúrenie pre Penthousy.

Príprava split jednotky pre každý apartmán. Fan-coil jednotky pre fasádu a chladiace panely pre strešné byty napojené na tepelné čerpadlo.

Vetranie s rekuperáciou tepla so systémom filtrácie vzduchu pre fasádne (lokálne) a strešné (centralizované) byty.

Hlavný výťah je umiestnený v budove B a je spojený s budovou A zastrešenou lávkou pre peších.

Dve úrovne garážového státia pre každého obyvateľa (pozemné a podzemné), každé so samostatným priestranným vchodom a možnosťou nabíjania EV na vybraných miestach.

30 skladov na úrovniach garáží v blízkosti parkovacích miest, 3 – 6 m2 pre obyvateľov nášho projektu.

Na prízemí sa nachádza bezpečný priestor na bicykle pre obyvateľov a samostatná miestnosť na recykláciu.

Vnútorný a zadný dvor budov je plne pokrytý zeleňou so stromami a kríkmi zavlažovanými automatickým zavlažovacím systémom.

Zistite viac o Fiumei Residence už dnes.
Kompletné informácie v anglickom a maďarskom jazyku nájdete na našej webovej stránke.

Orbis-logo-biele-pismo-46

VÝNIMOČNÝ PROJEKT

Orbis Premium predstavuje nadštandardné, no dostupné bývanie v absolútnom centre Nitry. Vďaka jedinečnej kombinácii bývania, kancelárii a obchodných prevádzok je vyhľadávaným miestom pre ľudí, ktorí preferujú mestský životný štýl a chcú mať všetky vymoženosti mesta na dosah. No nielen to. Samozrejmosťou sú moderné technológie a štandard na vysokej úrovni.

PARKOVACÍ DOM ORBIS

1. a 2. podzemné podlažie

Parkovací dom Orbis sa nachádza v absolútnom centre mesta Nitra,
v novovybudovanom polyfunkčnom objekte Orbis Premium. Vstup do priestorov podzemného parkoviska je cez elektrickú rampu, priamo z ulice Piaristická .

PARKOVANIE PRE VEREJNOSŤ: od 6:00 do 20:00

Parkovací dom disponuje počtom 97 parkovacích miest, z toho 5 je vyhradených pre osoby s obmedzenou schopnosťou pohybu. Cenník je platný pre parkovanie na 1. a 2. pozemnom podlaží.

CENNÍK PARKOVNÉHO

Sadzba za prvú hodinu parkovania je 0,50 €/h
Sadzba za každú ďalšiu začatú hodinu parkovania je 1,00 €/h

Ak návštevník Parkovacieho domu ORBIS prejde svojim vozidlom druhou kontrolou vjazdu na štvrtú úroveň Parkovacieho domu ORBIS dostáva sa do rezidentskej zóny a zóny parkovacích miest vyhradených pre Kliniku ORBIS, kde je sadzba za parkovanie určená prevádzkovateľom Kliniky ORBIS a platená v platobnom termináli Kliniky ORBIS umiestnenom pri vstupe do Kliniky ORBIS.

Ponúkame na predaj

parkovacie preukazy a garážové státia

PARKOVACIE PREUKAZY

V prípade, ak chce vodič pravidelne využívať parkovanie v Parkovacom dome Orbis. V ponuke máme parkovacie preukazy pre denné i nočné parkovanie.

Celodenné parkovanie: 24 h.

Parkovací preukaz 150,00 € (s DPH) / jeden mesiac
Parkovací preukaz 1750,00 € (s DPH) / jeden rok

Denné parkovanie: max 9 h

Parkovací preukaz 100,00 € (s DPH) / jeden mesiac
Parkovací preukaz 1100,00 € (s DPH) / jeden rok

Nočné parkovanie: v čase od 18:00 – 07:00 h.

Parkovací preukaz 30,00 € (s DPH) / jeden mesiac
Parkovací preukaz 300,00 € (s DPH) / jeden rok

GARÁŽOVÉ STÁTIA

Plocha parkovacích miest je od 15 m².

Parkovacie priestory sú monitorované kamerovým systémom, pravidelne čistené a upratované. Pohyb medzi poschodiami uľahčuje výťah. Možnosť dovybavenia parkovacieho miesta elektronabíjačkou.

Cena parkovacieho miesta:

25 000 € s DPH

Kontakt na predajcu garážových miest a parkovacích preukazov:  0918 995 184, info@orbisnitra.sk