Skip to content

Fiumei Residence v Budapešti

Zabezpečíme prenájom/ AirBnb a kompletnú správu Vašej nehnuteľnosti.

Novovybudovaný bytový komplex je postavený v blízkosti železničnej stanice Keleti, priamo v centre Budapešti. Projekt tvorí 58 bytov v dvoch bytových domoch. Vzhľadom na lokalitu a výborné dopravné spojenie, ktoré zabezpečujú 2 blízke linky metra, ponúkame byty najmä investorom a klientom, ktorí hľadajú bývanie v centre mesta.

Architektúra

Penthousy

Apartmány

Rustikálny tehlový obklad sa nachádza na prvej budove smerom do ulice od 1. do 6. poschodia. Pre obyvateľov sú k dispozícii 2 úrovne garáží, každá úroveň s vlastným vchodom.

Penthausy sa nachádzajú na 7. poschodí. na 8. poschodí sú vybudované strešné záhrady, ktoré sú súčasťou penthausov. Ponúkajú nádherné výhľady na panorámu mesta Budapešť.

Každý byt je vybavený laminátovými podlahami, kompletnými kúpeľňami a interiérovými dverami. Technické parametre budovy sú podrobne opísané v technickom zadaní.

Investícia

Transport

Zábava

Z hľadiska polohy a technického obsahu ide o bezpečnú investíciu. Vhodnú na dlhodobý i krátkodobý prenájom. S ročným výnosom z prenájmu až 8 %. Zabezpečíme prenájom/ AirBnb a kompletnú správu Vašej nehnuteľnosti.

Lokalita má výnimočný potenciál na trhu s bývaním „mestského typu“.
Nachádza sa na jednom z najrušnejších dopravných uzlov v Budapešti, ktorý poskytuje priamy prístup k 2 linkám metra. Železničná stanica Keleti je „bránou do mesta“ pre cestujúcich prichádzajúcich do Budapešti.

Bytový dom je postavený v srdci centra mesta, kde nájdete v pešej vzdialenosti známe reštaurácie, bary a nákupné centrá, ako aj kultúrne zážitky v neďalekom historickom Erkelovom divadle.

Galéria

Fiumei Residence investičné byty v Budapešti sú ochranou Vašich úspor pred infláciou.

Technická špecifikácia

Navrhli sme energeticky úspornú budovu so systémom vykurovania/chladenia pomocou tepelného čerpadla, zameranú na energetickú udržateľnosť.

Tienenie

Vykurovanie

Klimatizácia

Vetranie

Výťah

Parkovanie

Sklady

Vybavenie

Záhrada

Diaľkovo ovládané vonkajšie antracitové hliníkové žalúzie do každého bytu (príprava). Bezpečnostné sklá pre fasádne byty s extra zvukovou izoláciou.

Energeticky úsporné plynové ústredné kúrenie napojené na tepelné čerpadlo, riadené autonómnym termostatom pre každý byt. Podlahové kúrenie pre Penthousy.

Príprava split jednotky pre každý apartmán. Fan-coil jednotky pre fasádu a chladiace panely pre strešné byty napojené na tepelné čerpadlo.

Vetranie s rekuperáciou tepla so systémom filtrácie vzduchu pre fasádne (lokálne) a strešné (centralizované) byty.

Hlavný výťah je umiestnený v budove B a je spojený s budovou A zastrešenou lávkou pre peších.

Dve úrovne garážového státia pre každého obyvateľa (pozemné a podzemné), každé so samostatným priestranným vchodom a možnosťou nabíjania EV na vybraných miestach.

30 skladov na úrovniach garáží v blízkosti parkovacích miest, 3 – 6 m2 pre obyvateľov nášho projektu.

Na prízemí sa nachádza bezpečný priestor na bicykle pre obyvateľov a samostatná miestnosť na recykláciu.

Vnútorný a zadný dvor budov je plne pokrytý zeleňou so stromami a kríkmi zavlažovanými automatickým zavlažovacím systémom.

Zistite viac o Fiumei Residence už dnes.
Kompletné informácie v anglickom a maďarskom jazyku nájdete na našej webovej stránke.