Voľné pracovné miesta

Si dynamický, flexibilný, rád sa učíš nové veci a baví ťa práca s ľuďmi? Máš chuť prísť pracovať do nášho super kolektívu?
Možno hľadáme práve teba. Pozri sa, aké voľné pozície ponúkame.
Neváhaj a pošli nám životopis.

Právnik

Miesto práce

Štefánikova trieda 81, Nitra

Termín nástupu

ihneď

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Mzdové podmienky (brutto)

1 300 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

– tvorba a pripomienkovanie zmluvných dokumentov, podaní, stanovísk a riešenie právnej agendy spoločnosti
– spracovanie, uplatňovanie a sledovanie zmluvných a právnych nárokov na určených stavebných zákazkách
– právna agenda občianskeho práva, obchodného práva, práva verejného obstarávania, pracovného práva
– právna podpora ostatným oddeleniam spoločnosti
– komunikácia s obchodnými partnermi a orgánmi verejnej moci
– archivácia písomností
– plnenie ďalších povinností vyplývajúcich z interných predpisov spoločnosti

Zamestnanecké výhody, benefity

– zaujímavá a perspektívna práca v stabilnej stavebnej spoločnosti
– motivujúce pracovné prostredie
– možnosť profesionálneho a osobnostného rastu
– odborné školenia a jazykové kurzy
– služobný mobilný telefón
– služobné auto podľa potreby

Informácie o výberovom konaní

Ozveme sa iba vybraným uchádzačom, ktorí budú kontaktovaní ohľadom času a miesta konania pohovoru.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.3.2024

Požiadavky na zamestnanca

Vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
Vzdelanie v odbore : právo

Jazykové znalosti
Anglický jazyk – Stredne pokročilý (B2) a Český jazyk – Expert (C2)

Ostatné znalosti
Microsoft Outlook – Pokročilý
Microsoft Excel – Pokročilý
Microsoft Word – Pokročilý

Vodičský preukaz
B

Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti
– prax 1 rok – právna prax v oblasti záväzkového práva, práva verejného obstarávania a stavebného práva výhodou
– zodpovednosť, lojalita, aktívny prístup k práci, zmysel pre presnosť a detail

Kontaktný formulár